DOŚWIADCZONY WYKONAWCA
DRÓG KOLEJOWYCH
I OBIEKTÓW INŻYNIERYJNYCH

Kim jesteśmy?

Jesteśmy po to, by wspierać rozwój infrastruktury.

Nieprzerwanie od 2007 roku zajmujemy się generalnym wykonawstwem inwestycji budowlanych, takich jak drogi, linie kolejowe, skrzyżowania wielopoziomowe, mosty, wiadukty, konstrukcje stalowe i inne. Realizujemy zarówno prace modernizacyjne, jak i budowy zupełnie nowych obiektów na terenie całej Polski.

Lata naszej intensywnej działalności zaowocowały uzyskaniem licznych tytułów i wyróżnień, w tym: Diamentów Forbesa, Gazeli Biznesu, Gepardów Biznesu czy TopBuilder 2018. Jesteśmy laureatem nagrody Modernizacja Roku i Budowa XXI wieku w 26. edycji konkursu (nagroda jury oraz 1. miejsce w plebiscycie internetowym). Naszą stabilność i rzetelność w podejściu do realizacji kontraktów potwierdza Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Jak tu dotarliśmy?

Fundamentem naszych sukcesów była spójna, ambitna, ale przede wszystkim możliwa do realizacji wizja, która połączyła pierwszych specjalistów INTOP Warszawa.

Na starcie mieliśmy nie tylko wiedzę i doświadczenie, lecz przede wszystkim motywację do tego, by działać na wyższym niż kiedykolwiek dotąd szczeblu. Dziś możemy powiedzieć, że cel ten udało się osiągnąć.

Choć początkowo podejmowaliśmy się drobnych zleceń, bardzo szybko zaczęliśmy zdobywać coraz większe kontrakty. Nasze podejście do biznesu, kompetencje naszych inżynierów i menadżerów oraz zaangażowanie na rzecz sprawnego przebiegu prac są doceniane przez inwestorów.

To dlatego dziś, obok pełnego innowacji zaplecza sprzętowo-transportowego, posiadamy grono lojalnych kontrahentów i długą listę zrealizowanych inwestycji. Raz za razem udowadniamy, że współpraca z nami, choć pełna wyzwań, przynosi oczekiwane rezultaty w postaci rzetelnie i trwale przeprowadzonych robót budowlanych.

Jak pracujemy?

W naszej pracy korzystamy 
z nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań budowlanych.

Nieprzerwanie rozwijamy bazę sprzętową, uzupełniając ją o specjalistyczne maszyny i narzędzia. Inwestujemy także w rozwój kompetencji naszych pracowników, by być na bieżąco z innowacyjnymi technologiami. To wszystko pozwala nam podejmować się najbardziej ambitnych przedsięwzięć przy możliwie najniższej ingerencji w ruch drogowo-kolejowy.

Podczas realizacji stosujemy najkorzystniejsze w danych warunkach rozwiązania techniczne, tak aby ograniczyć do niezbędnego minimum czas realizacji i utrudnienia komunikacyjne. Budując lub modernizując mosty, wiadukty czy estakady, tworzymy przemyślane objazdy i obiekty tymczasowe. W przypadku remontów infrastruktury kolejowej dbamy o zabezpieczenie sąsiednich torów i innych elementów szlaku komunikacyjnego. Wszystko po to, by oszczędzić inwestorowi zmartwień, 
a użytkownikom zapewnić bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Nagrody i Certyfikaty

Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród takich jak: Gazele Biznesu, Diamenty Forebsa, Gepardy Biznesu. Zostaliśmy także odznaczeni Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Posiadamy również certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001.