DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Zapraszamy do aplikowania na zamieszczane przez nas ogłoszenia (m.in. w portalu Pracuj.pl) oraz do składania aplikacji do naszej bazy.

Aktualnie poszukujemy pracowników:

Młodszy specjalista ds. administracyjnych

woj. Śląskie
Katowice

Asystent / młodszy specjalista ds. umów

woj. Mazowieckie
Warszawa

Kierownik robót mostowych

woj. Mazowieckie/Małopolskie/Śląskie
Warszawa/Nowy Sącz/Katowice

Operator ładowarki teleskopowej Manitou

woj. Mazowieckie
Warszawa/cała Polska

Specjalista / Specjalistka ds. zakupów

woj. Mazowieckie
Warszawa-Wilanów

Inżynier budowy

woj. Małopolskie
Nowy Sącz

Specjalista / Specjalistka ds. kontrolingu

woj. Mazowieckie
Warszawa-Wilanów

Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Ciebie stanowisko, możesz przesłać zgłoszenie rekrutacyjne, co umożliwi nam wykorzystanie Twoich dokumentów w przyszłych rekrutacjach.W tym celu zaznacz odpowiednią zgodę w poniższym formularzu, na wykorzystanie przesłanych dokumentów w Twoim zgłoszeniu w przyszłych rekrutacjach, przed jego wysłaniem.
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji na jedno z powyższych stanowisk prosimy o przesyłanie swojego zgłoszenia rekrutacyjnego poprzez poniższy formularz – informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Przed przystąpieniem do procesu rekrutacji osoby ubiegające się o zatrudnienie proszone są o zapoznanie się z klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania przez spółkę „INTOP Warszawa” Sp. z o.o., danych osobowych zamieszczanych przez kandydatów do pracy w zgłoszeniu rekrutacyjnym.Udział w procesie rekrutacyjnym jest dobrowolny. 
Wysłanie zgłoszenia aplikacyjnego kandydata do pracy jest jednoznaczne z dobrowolnym, konkretnym, świadomym i jednoznacznym okazaniem woli (wyrażeniem zgody) udziału w procesie rekrutacyjnym oraz akceptacją przedstawionych zasad przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy. Przetwarzanie danych osobowych osoby ubiegającej się o zatrudnienie (kandydata do pracy) odbywa się z poszanowaniem jej prawa do prywatności oraz na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa polskiego i europejskiego.

Formularz zgłoszeniowy