DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Zapraszamy do aplikowania na zamieszczane przez nas ogłoszenia (m.in. w portalu Pracuj.pl) oraz do składania aplikacji do naszej bazy.

Aktualnie poszukujemy pracowników:

Inżynier budowy

woj. Małopolskie
Nowy Sącz

Specjalista ds. warunków kontraktowych

woj. Mazowieckie
Warszawa

Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Ciebie stanowisko, możesz przesłać zgłoszenie rekrutacyjne, co umożliwi nam wykorzystanie Twoich dokumentów w przyszłych rekrutacjach.W tym celu zaznacz odpowiednią zgodę w poniższym formularzu, na wykorzystanie przesłanych dokumentów w Twoim zgłoszeniu w przyszłych rekrutacjach, przed jego wysłaniem.
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji na jedno z powyższych stanowisk prosimy o przesyłanie swojego zgłoszenia rekrutacyjnego poprzez poniższy formularz – informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Przed przystąpieniem do procesu rekrutacji osoby ubiegające się o zatrudnienie proszone są o zapoznanie się z klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania przez spółkę „INTOP Warszawa” Sp. z o.o., danych osobowych zamieszczanych przez kandydatów do pracy w zgłoszeniu rekrutacyjnym.Udział w procesie rekrutacyjnym jest dobrowolny. 
Wysłanie zgłoszenia aplikacyjnego kandydata do pracy jest jednoznaczne z dobrowolnym, konkretnym, świadomym i jednoznacznym okazaniem woli (wyrażeniem zgody) udziału w procesie rekrutacyjnym oraz akceptacją przedstawionych zasad przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy. Przetwarzanie danych osobowych osoby ubiegającej się o zatrudnienie (kandydata do pracy) odbywa się z poszanowaniem jej prawa do prywatności oraz na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa polskiego i europejskiego.

Formularz zgłoszeniowy