Aktualności

Intop Warszawa już trzykrotnym laureatem Diamentów Forbesa 2022

Z ogromną dumą, chcielibyśmy podzielić się informacją, iż Intop Warszawa już po raz trzeci, przy czym drugi rok z rzędu, został ponownie wyróżniony Diamentem Forbesa.

W grupie przedsiębiorstw dużego szczebla tj. z przychodami rocznymi powyżej 250 mln złotych nasza spółka znalazła się zajmując 8 miejsce dla najlepszych firm z województwa mazowieckiego, jednocześnie zajmując 23 miejsce w rankingu na liście ogólnopolskiej. Dla porównania, w ubiegłorocznym rankingu zajęliśmy 15 miejsce w zestawieniu najlepszych firm z województwa mazowieckiego z przychodami rocznymi powyżej 250 mln złotych oraz 1228 miejsce w rankingu na liście ogólnopolskiej.

Tegoroczna nagroda jest dla nas, jak zawsze, bardzo wartościowa i znacząca, ponieważ w tym roku spółka INTOP Warszawa świętować będzie swoje 15-lecie działalności na rynku. Jest to ogromne wyróżnienie podsumowujące dotychczasową działalność w branży oraz potwierdzające, iż nasza spółka stała się kluczową marką polskiego budownictwa kolejowego, mostowego czy drogowego.

Wyróżnienie Diamentem Forbesa świadczy o naszym nieustannym rozwoju potwierdzającym tym samym, iż realizowana strategia i polityka naszej firmy jest skuteczna i przynosi oczekiwane efekty.

Renomowany ranking Diamenty Forbesa to zestawienie przedsiębiorstw wyróżniające firmy, które w ostatnich latach działalności najskuteczniej zwiększały swoją rynkową wartość. Wśród kluczowych kryteriów pod uwagę brane były: wyniki finansowe z ostatnich trzech lat, wartość majątku przedsiębiorstwa, historia czy wiarygodność płatnicza. Ranking opracowany został przez zespół ekspertów Dun & Bradstreet Poland – firmy, która od wielu lat wiedzie prym na rynku finansowym w dziedzinie danych i analityki finansowej.

Wyróżnienie Diamentów Forbes przyznawane są dla najszybciej umacniających się spółek na rynku w kategoriach:

– dużych firm (przychody powyżej 250 mln zł);

– spółek średnich (przychody od 50 do 250 mln zł);

– spółek małych (przychody od 5 do 50 mln zł).

Lista jest istotna z jeszcze jednego powodu: to pierwsze Diamenty Forbesa, które są odbiciem, opisanego setki razy, obrazu przedsiębiorczości w pandemii. Z kryzysu, z którym zmaga się świat od dwóch lat, polskie firmy w ogromnej większości wyszły dotychczas zwycięsko” – cytat z wydania Forbes 2/2022.

Tym samym dziękujemy wszystkim, którzy ponownie przyczynili się do naszego sukcesu oraz mamy nadzieję, na utrzymanie wysokiego poziomu rozwoju INTOP Warszawa Sp. z o.o.

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułem podsumowującym dotychczasową działalność INTOP Warszawa oraz nakreślającym plany na przyszłość, zawierającym wypowiedzi Prezesa Zarządu oraz kadry zarządzającej. Artykuł został opublikowanym w bieżącym wydaniu Forbes 2/2022 z laureatami Diamentów Forbes 2022 – zachęcamy do kupna oraz lektury – dla ułatwienia: strony 250-251.

Wizytówka on-line:

https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2022/intop-warszawa-estakada-do-sukcesu/h4br700

Ranking:

https://www.forbes.pl/diamenty/2022/artykuly/diamenty-forbesa-oto-firmy-z-wojewodztwa-mazowieckiego/yvgxz6l