Budowa Tunelu Drogowego pod Linią Kolejową nr 2 w Rembertowie jest w trakcie realizacji.
Dotychczas wykonaliśmy frezowanie nawierzchni drogowej po stronie północnej, rozbiórki elementów drogowych oraz przebudowę części kolizji branżowych.
Obecnie przygotowujemy front robót do wyłączenia toru nr 2 i realizacji tunelu pod torowiskiem po stronie północnej linii kolejowej. W najbliższym etapie planowane jest prowadzenie dalszych rozbiórek, zabezpieczenie istniejącego torowiska, przebudowa kolizji branżowych, ustawienie murków prowadzących pod ściany szczelinowe oraz rozpoczęcie ich głębienia.
