Aktualności

RSS

RSS

Nasza siedziba uhonorowana statuetką TopBuilder 2018

04.04.2018

27 marca, po raz pierwszy w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, odbyła się jubileuszowa Gala wręczenia statuetek TopBuilder. Miesięcznik „Builder” po raz kolejny wskazał produkty i usługi umożliwiające nowoczesne budowanie oraz przykłady wzorcowych realizacji.

Wśród laureatów w kategorii – Inwestycje został wyróżniony projekt naszej siedziby wykonany przez JM Studio s.c. Magdalena Ignaczak Jacek Kunca oraz Intop Warszawa Sp. z  o.o. jako inwestor.

Jak dowiadujemy się ze strony Miesięcznika „Builder” od blisko 20 lat przekazuje on środowisku wiedzę o nowoczesnych rozwiązaniach. Na jego łamach raz w roku zespół redakcyjny w bardziej intensywny sposób sygnalizuje obecność tych obszarów rynku, które znamionuje innowacyjność. Służą temu przyznawane od 10 lat statuetki TopBuilder, które są jednym z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych wyróżnień na rynku. Otrzymują je wysokiej jakości markowe i nowoczesne materiały, rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, usługi i produkty finansowe oraz projekty, inicjatywy, programy i przedsięwzięcia dedykowane branży budowlanej. Ponadto wyłaniane są najciekawsze efekty realizacyjne w postaci nowoczesnych obiektów budowlanych i budowli inżynierskich.