Na inwestycji w Katowicach realizujemy kolejne etapy prac przy wiaduktach WD-1 i WD-2.
Zakończyliśmy wykonanie podpór żelbetowych obu obiektów. Na WD-2 zamontowaliśmy belki ustroju nośnego o długości 22 m, natomiast na WD-1 – stalowe dźwigary o długości 43,5 m. Transport realizowaliśmy nocą z wykorzystaniem transportu ponadnormatywnego, a montaż prowadziliśmy podczas zamknięć torowych z wyłączeniem napięcia w sieci trakcyjnej.
Obecnie prowadzimy betonowanie płyty ustroju nośnego na WD-2, a na WD-1 realizujemy prace zbrojarsko-ciesielskie wynikające z technologii robót nad czynną linią kolejową. Równolegle kończymy zasypki oraz budowę nasypów.
Zbliżamy się do etapu prac wykończeniowych oraz wprowadzenia docelowej organizacji ruchu. Oba obiekty wkrótce będą w pełni przejezdne.
