Aktualności

RSS

RSS

Intop w gronie laureatów Gazel Biznesu

07.01.2021

Z przyjemnością informujemy, iż w Nowy Rok wchodzimy pełni optymizmu, siły w działaniu, z wieloma pomysłami na najbliższy 2021 rok, realizując kilka dużych projektów na terenie całego kraju oraz również pomniejsze inwestycje, o znaczeniu bardziej lokalnym.

Uhonorowaniem dotychczasowej działalności całego naszego Zespołu jest wyróżnienie naszej spółki  INTOP Warszawa poprzez ponowne, zaszczytne miejsce w gronie laureatów tytułu Gazel Biznesu 2020. Jest to już 21. edycja rankingu autorstwa Coface, który został opublikowany przez redakcję dziennika gospodarczego "Puls Biznesu", przedstawiającego ranking  małych i średnich firm w Polsce.

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetną rekomendacją mającą niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

Cieszymy się, iż ponownie mogliśmy znaleźć się w tym prestiżowym gronie laureatów Gazel Biznesu.